Dijital Baskı Fiyatları

Dijital Baskı Fiyatları

DİJİTAL BASKI FİYATLARI

Dijital baskı daha önceden bilgisayar ortamında hazırlanmış olan tasarımın sanayi tipi dijital folyo baskı makinesi sayesinde el değmeden çıktısının alınması işlemidir. Dijital vinil baskı iç mekân ve dış mekân olmak üzere ikiye ayrılmaktadır ve buna göre de birçok farklı malzeme kullanılmaktadır. Açık hava reklamcılığında Folyo Baskı, Şeffaf Folyo Baskı, Onevision Baskı, Vinil Baskı, Branda Baskı, Saten Bez Baskı, Kanvas Baskı, Afiş Baskı gibi kendi bünyemizde olan bazı ürün çeşitleri aşağıdaki gibidir.

Seri Folyo Baskı ve Dijital Baskı Fiyatlarımız 1 m2 Fiyatıdır.

 • Uzakdoğu Vinil 240gr.          : 3 usd
 • Remifol Folyo Baskı              : 4 usd
 • Unifol Folyo Baskı                 : 5 usd
 • Oracal Folyo Baskı                : 6 usd
 • Laminasyonlu Folyo Baskı   : 7 usd
 • Onevision Delikli Folyo         : 7 usd
 • Mesh (Delikli vinil)                : 7 usd
 • Avrupa (Dökme vinil)           : 5 usd
 • Uzakdoğu Vinil 440gr.          : 4 usd

Seri imalatlarda fiyat alınız.

Dijital baskıda diğer baskı türlerinde olduğu gibi kalıp hazırlık olmadığı için hazırlanması çok uzun sürmez, Dijital baskı kısa sürede teslim edilir. Ayrıca maliyeti de düşüktür. Bu nedenle diğerlerine göre daha çok tercih edilmektedir.

Dijital baskıda kaliteli bir görüntü elde etmek isteniyorsa tasarımın en az 72 dpi ve CMYK modunda çalışılması gerekmektedir. Aksi takdirde istediğimiz netliği yakalayamayız.

Dijital baskı grafik, seramik, reklam, tekstil vb, gibi baskı yapılan her alanda her sektörde kullanılmaktadır. İç mekân dijital baskı ve dış mekân dijital baskı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Buna bağlı olarakta kullanılan malzemeler çeşitlilik göstermektedir. İç mekân dijital baskı olumsuz hava koşullarından etkilenmeyecek yerlerde kullanılır. Dış mekân dijital baskıya göre daha kalitelidir. Mağazaların vitrin içi uygulamalarında fast food ya da restaurant gibi yerlerin ışıklı ışıksız panolarında, mağaza içi dekorasyonlarda, fotoğraf ve posterlerde kalite anlamında aklımıza gelebilecek her alanda kullanılmaktadır. Makineleri su bazlı oldukları için malzemelerin üzerine laminasyon atılması gerekir, atılmaz ise en ufak bir su damlasında akma yapabilir. Laminasyon iki veya daha fazla tabakanın birbirine yapışmasını sağlar.

Dakik Reklam © 2007

İç mekan ve dış mekan dijital baskı makinesinde basılabilen malzeme türleri ve baskı çeşitleri aşağıdaki gibidir.

 1. Poster Afiş Baskı
 2. Folyo Baskı
 3. Fotoblok Baskı
 4. Forex Baskı
 5. Canvas (Tuale Baskı)
 6. Duratans (Backlit Baskı)
 7. Saten Kumaş Baskı
 8. Branda Baskı

There are no comments