Cephe Reklam Giydirme


Cephe Reklam Giydirme

Cephe reklam girdirme diğer adıyla one way vision olan cam giydirme, PVC esaslı olan delikli pvc folyo ile yapılan dijital baskı işlemidir.

Cephe reklam giydirme baskı yapılacak olan yüzey temiz olmalıdır. Bunun nedeni yapılacak olan baskıları uygulamada iyi sonuç almaktır. Yapışkan olan taraf ise siyah olmalıdır. Bunun nedeni ise baskı yapılan yüzeyin iç tarafından dışarı doğru bakıldığında, cam üzerinde hiçbir şeyin görünmemesidir. Bu reklam yaptıran yerin bir avantajı olarak kabul edilebilir.

Cephe reklam giydirme cam yüzeylerin hemen hepsine kolaylıkla giydirilmektedir. Dış mekânda kullanılan delikli folyo üzerinde, dış etkenlere karşı oldukça dirençli olan solvent bazlı boyalar kullanılmaktadır. Dijital baskı yöntemi ile tasarlanan reklamın solvent bazlı boyalar ile 1440 dpi çözünürlüğe sahip dış mekan resim kalitesinde çıktı alan makinelerde üretilmektedir. Montajı firmamız tarafından yapılmakta türkiyenin her bölgesinde hizmet vermekteyiz ürünlerimiz solmamaya karşı tayvan boyaları ile basılmakta 3 yıl garanti kapsamındadır.