Foreks Baskı


Foreks Baskı

Foreks Baskı (dekota),  yani bilinen diğer ismi ile dekota pürüzsüz yüzeyli, esnek ve dayanıklı yapıda PVC esaslı bir baskı malzemesidir. Foreks baskı 1’den 18 mm kalınlığa kadar olup baskısı alınan poster ya da afişin arkasına yapıştırılan, fotobloka göre daha sert olan PVC’den üretilir. İç ve dış mekânlarda kullanılmaktadır. Fotoblokta olduğu gibi üzerine laminasyon atılarak uzun ömürlü olması sağlanır. Taşıması ve montajı çok kolaydır bu nedenle vitrinlerde tercih edilen bir afiş\poster malzemesidir.

Foreks (Dakota): Fotobloğa göre sert ve dayanıklı bir malzemedir.Kalınlığı 3mm den başlayıp 20mm e  kadardır. 1 plaka ölçüsü 205*305,156*305cm dir. Duvarlarda, dönkartlarda, tabelalarda star uygulamalarında ve reklam amaçlı dış mekanlarda kullanılır.

( PVC Köpük Pano ) renkleri; kırmızı, sarı, mavi, yeşil, siyah ve beyaz renklerde plakalar halinde bulunur.

Göresel baskı uygulamalarında ideal ve uygun maaliyetli bir malzemedir. Üzerine folyo uygulaması için en ideal malzemedir.  İç ve dış mekanlarda pano, afiş uygulamalrında dakullanılır. Cut Out kesimler yapılarak ayaklı pano içinde kullanılır.

Foreks (DEKOTA) Tabaka Ölçüleri ve Kalınlıkları

Kalınlık ölçüleri şöyledir.

3mm, 5mm, 10mm, 18mm

  • 155×305 cm
  • 205×305 cm

Forex Pano