Fotoblok Baskı


FOTOBLOK BASKI

Fotoblok Baskı, 3, 5 ve 10 mm kalınlığında olup baskısı alınan afiş  ya da posterin arkasına yapıştırılan yarı sert bir karton malzemedir. İç mekânda kullanılmaktadır. Üzerine laminasyon uygulandığı taktirde kırılma ve buruşma gibi dış etkenlerden kendini korumakta ve uzun süre dayanmaktadır. Fotoblok afişler posterler arkasına çift taraflı bant veya silikonla kolayca duvara,cama yapıştırılabilir  ya da ayaklık takılarak yerde kolayca durması sağlanabilir. Fotoblok yapılmış afişler\posterler için ekstra çerçeveye  gerek yoktur.

[alıntı text_size = “küçük”]

Fotoblok Baskı: Kartondan daha kalın içi sıkıştırılmış sünger gibi bor kağıt çeşididir. Kalınlığı 5mm olup, plaka olçüsü 156*305 cm’dir. Folyo baskıları fotoblok üzerine sıvama yapılmaktadır. Çerçeve olarak arkasına ayak takılır,  misina ile dönkart olarak da kullanılır.

[/quote]

Fotoblok baskı dijital baskı zeminlerinde  fotoğraf zemini, poster, pankart uygulamalarında, grafik , tasarım, mimari iç mekan uygulamalarında ve üç boyutlu işlerde  hafif oluşu ve düz zemininden dolayı tercih edilir.

BEYAZ: Presli hafif 150gsm ) astarlı kağıttır.
KRAFT: Preslenmiş PS köpüyle laminetli mukavava kağıdı (175gsm) her iki tarafı astarlı.
POP-KRAFT/WHITE: Preslenmiş PS köpüyle laminetli mukavva kağıdı bir bölümünde ve diğer bölümünde beyaz kağıt vardır.
SİYAH: Preslenmiş siyah köpükle Siyah laminent (120gsm) kagıtlı her iki tarafı.
RENKLİ: Preslenmiş siyah köpükle renkli (120gsm) kagıtlı bir tarafı renkli diğer tarafı beyaz.
KENDİNDEN YAPIŞKANLI: Hassas baskı uygulanarak kendinden yapışkanlı astarıyla bir tarafı uygulanmış olarak bırakılan diğer tarafıda kağıt olan bir ürün.

Yüksek adetli işlerinizde özel fiyat alınız.