Sopalı Pankart


Sopalı Pankart

Sopalı Pankart, bir mesajı vermek için hazırlanan, üzerinde benimsenen amacın birkaç kelime ile yazılı olarak gösterildiği karton veya bezden levhadır.
260gr uzakdoğu vinly malzemeye dijital baskı yöntemiyle baskı yapılabilen büyük ebat sanayi makinelerinde baskı yapılan resim yada yazı basılabilen bir malzemedir.

Sopalı pankart bez afiş 90cm gürgen sopaya sahip yatay yada dikey olarak kullanılabilir standar ölçüleri 400x80cm, 500x80cm, 300x80cm, 150x80cm, 120x80cm olarak standart sopalı pankart ebadıdır, istenilen ebat ve ölçülerde özel üretim yapılır. Günlük üretim kapasitemiz 1000 adettir. 2007 den bu yana üretim yapmaktayız.

[alıntı text_size = “küçük” yazar = “Dakik Reklam” link = “https://www.dakikreklam.com.tr/portfolio/bez-afis/” author_title = “Sopalı Pankart”]

Çoğunlukla seçim zamanlarında, maç tribünlerinde kullanılmakla birlikte reklam amaçlı direklere asılan afişler de de kullanılmaktadır. Bunun nedeni montajının kolaylığı ve sağlam olmasıdır.

[/quote]

Sopalı afişler, bazen tek bazen de her iki ucunda sopa olan ya da köşelerine kuşgözü atılmış şekilde kumaş ya da vinil branda üzerine basılır. Sabit bir ölçüleri yoktur, firmanın ihtiyacına göre ve kullanım alanına göre çeşitli boyutlarda yapılmaktadır.

Önceleri elle emek harcayarak yapılırken günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte kolay bir şekilde dijital baskı yöntemi kullanılarak yapılmaktadır. 260gr uzakdoğu vinly malzemeye dijital baskı yöntemiyle baskı yapılabilen büyük ebat sanayi makinelerinde baskı yapılan resim yada yazı basılabilen bir malzemedir. istenilen ebat ve ölçülerde özel üretim yapılır. Günlük üretim kapasitemiz 1000 adettir. 2007 den bu yana üretim yapmaktayız.

1440 Dpi baskı kalitemizle zeminli ve zeminsiz olarak istenilen ebatta ve sopalı kuşgözlü dar dokumalı kolonlu üretim yapabilmekteyiz.

Sopalı Pankart